Omámíme Vaše smysly

A především chuť!

02

A proč Cooki?

Milujete sušenky? Baštíte je pravidelně ke kávě nebo je vždy přibalíte s sebou na pěší túry či na pláž? Pokud jste na některou z otázek odpověděli „ano“, vítejte v klubu.

Není to tak dlouho, co jsme začali přemýšlet o tom, co jíme. Začali jsme zkoumat složení potravin a… Jak nemilé bylo zjištění, že jsou naše oblíbené sušenky plné palmového oleje a dalších nezdravých přísad. Co si ale budeme povídat – je velice těžké odolávat těmto lákadlům, obzvlášť, když kolem nich téměř každý den procházíme v obchodě. A pak jsme dostali ten geniální nápad – proč si neupéct svoje vlastní sušenky? Ze zdravých a kvalitních surovin a čerstvé? A proč tuhle myšlenku nerozvinout dál a nepéct i pro ostatní, kteří milují sušenky, ale zároveň chtějí jíst zdravě? A tak vznikla myšlenka Cooki. Pod touto značkou se skrývá práce dvou mladých lidí, které baví zkoušet nové věci a dělat radost lidem.

 

O našich cookies

Naše sušenky pečeme jen ze zdravých a kvalitních surovin. Základ každé sušenky tvoří špaldová mouka, která je mnohem zdravější alternativou šlechtěné pšenice, a obsahuje mnoho důležitých a cenných látek (minerály, zejména hořčík, vápník, draslík, fosfor, zinek a vitaminy B1, B2). V každé správné „cookie“ samozřejmě nesmí chybět čokoláda. Naše sušenky obsahují jen kvalitní bio čokoládu (70%). Na oslazení používáme přírodní třtinový cukr, případně med, rýžový sirup apod. Ostatní přísady, které do sušenek přidáváme (sušené mango, kokos apod.), jsou většinou v bio kvalitě. Prostě žádný palmový olej, žádné nezdravé přísady – když už máme mlsat, tak pokud možno zdravě a kvalitně.

Nechte si chutnat!

Naším přáním je spokojenost zákazníků. Až zase půjdete po obchodě a budete se snažit odolat všem těm dobrotám, vzpomeňte si na nás. Není nic jednoduššího, než si objednat sušenky právě u nás a s čistým svědomím uspokojit své chuťové buňky a zároveň udělat něco pro své zdraví…